Försäljning
Sverige
Tel: +46 226-860 02

Försäljning
Export
Tel: +46 226-860 01

Teknisk support
Sverige
Tel: +46 226-860 09
Telefax: +46 226-860 05

Våra kontor

AVESTA

Postadress:
H.Östberg AB
Box 54
774 22 AVESTA

Besöksadress:
Industrigatan 2
774 35   AVESTA
Sweden

Tel: +46 226 860 00
Fax: +46 226 860 05
Email: info@ostberg.com

ENKÖPING

Postadress:
H.Östberg AB
Box 54
774 22   AVESTA

Besöksadress:
Malmagatan 5
745 37   ENKÖPING
Sweden

Tel: +46 226 860 00
Email: info@ostberg.com

Försäljningchef Europa

Mikael Hjelm

Försäljningschef, Europa

Tel:
 +46 226-860 13
Mobil: +46 76-540 60 13
mikael.hjelm@ostberg.com

Försäljning Sverige

Jan Westlund

Försäljningsingenjör

Tel:
 +46 226-860 37
Mobil: +46 76-540 60 37
jan.westlund@ostberg.com

Johan Enocksson

Försäljningsingenjör

Tel:
+46 226-860 34
Mobil: +46 76-540 60 34
johan.enocksson@ostberg.com

j-frost-150x188

Joakim Frost

Försäljningsingenjör

Tel:
 +46 226-860 35
Mobil: +46 76-540 60 35
joakim.frost@ostberg.com

Per Olof Lidbeck

Försäljningsingenjör, Luftbehandlingsaggregat

Tel:
 +46 226-860 38
Mobil: +46 76-540 60 38
per-olof.lidbeck@ostberg.com

Niclas Ekelund

Försäljningsingenjör, Luftbehandlingsaggregat

Tel:
 +46 226-861 47
Mobil: +46 72-254 70 47
niclas.ekelund@ostberg.com

Försäljning Export

Bo Andersson

Key Account Manager

Tel:
+46 226-860 31
Mobil: +46 70-565 47 97
bo.andersson@ostberg.com

Terje Olsson sales export

Terje Olsson

Area Sales Manager Export

Tel:
+46 226-86050
Mobil: +46 76-540 60 50
terje.olsson@ostberg.com

Pekka Holkko

Area Sales Manager
Finland

Tel:
+358 407 152 242
pekka.holkko@ostberg.com

Aki Rosenqvist

Area Sales Manager HERU
Finland

Tel: 
+358 401 707 100
aki.rosenqvist@ostberg.com

Michal Piechura

Area Sales Manager
Poland

Tel:
+48 516 109 401
michal.piechura@ostberg.com

Vittorio Boncore

Area Sales Manager
Italy

Tel:
+39 334 834 7688
vittorio.boncore@ostberg.com

Kundservice – order

Fredrik Östberg

Kundservicechef

Tel:
+46 226-860 78
fredrik.ostberg@ostberg.com

Jonas Bergstrand

Kundservice – Försäljning

Tel:
+46 226-860 33
Mobil: +46 70-618 60 33
jonas.bergstrand@ostberg.com

Oktay Onur

Orderhantering – Kundservice
Export

Tel:
+46 226-860
oktay.onur@ostberg.com

Gun Fernqvist

Orderhantering – Kundservice
Export

Tel:
 +46 226-860 23
gun.fernqvist@ostberg.com

j-albertsson-150x188

Jan Albertsson

Kundservice – Försäljning

Tel:
+46 226-860 76
Mobil: +46 70-540 60 76
jan.albertsson@ostberg.com

Henrik Hoffman

Kundservice – Försäljning, Luftbehandlingsaggregat

Tel:
+46 226-860 39 
Mobil: +46 76-540 60 39
henrik.hoffman@ostberg.com

Patrik Fahlman

Kundservice – Försäljning, Luftbehandlingsaggregat

Tel:
+46 226-860 60 
Mobil: +46 76-540 60 60
patrik.fahlman@ostberg.com

Inköp

Patrik Kjersel

Inköpare

Tel: +46 226-860 73
Mobil: +46 76-540 60 73

patrik.kjersel@ostberg.com

Magnus Långhede

Inköpare

Tel: +46 226-860 74
Mobil: +46 76-540 60 74

magnus.langhede@ostberg.com

Teknisk Support

Behöver du råd eller en lösning på ett problem, är du välkommen att kontakta oss.
Våra Tekniska support har svar på de flesta frågor.

E-mail: techsupport@ostberg.com

Tel: +46 226-860 09

Telefax:
+46 226-860 05