KONTAKTA OSS2018-10-15T10:53:27+00:00

AVESTA

Postadress:
H.Östberg AB
Box 54
774 22 AVESTA

Besöksadress:

Industrigatan 2
774 35 AVESTA
Sweden
Tel: +46 226 860 00
Fax: +46 226 860 05
E-post: info@ostberg.com

ENKÖPING

Postadress:
H.Östberg AB
Box 54
774 22 AVESTA

Besöksadress:

Malmagatan 5
745 37 ENKÖPING
Sverige
Tel: +46 226 860 00
E-post: info@ostberg.com

SVERIGE – BOSTADSVENTILATION

FÖRSÄLJNING

Malin Berglind

Försäljningschef

Tel:+46 226-86146
Mob:+46 72-254 70 46
malin.berglind@ostberg.com

Johan Enocksson

Försäljningsingenjör

Tel: +46 226-860 34
Mobil: +46 76-540 60 34
johan.enocksson@ostberg.com

Joakim Frost

Försäljningsingenjör

Tel: +46 226-860 35
Mobil: +46 76-540 60 35
joakim.frost@ostberg.com

Kundservice – order

Fredrik Östberg

Kundservice – Försäljning

Tel: +46 226-860 78
fredrik.ostberg@ostberg.com

Jan Albertsson

Kundservice – Försäljning

Tel: +46 226-860 76
Mobil: +46 70-540 60 76
jan.albertsson@ostberg.com

Jonas Bergstrand

Kundservice – Försäljning

Tel: +46 226-860 33
Mobil: +46 70-618 60 33
jonas.bergstrand@ostberg.com

Sverige – Industri och Offentlig Miljö
Byggbara Aggregat

Försäljning

Malin Berglind

Försäljningschef

Tel: +46 226-861 46
Mob: +46 72-254 70 46
malin.berglind@ostberg.com

Niclas Ekelund

Försäljningsingenjör, Luftbehandlingsaggregat

Tel: +46 226-861 47
Mobil: +46 72-254 70 47
niclas.ekelund@ostberg.com

Jeff Maibert

Försäljningsingenjör, Luftbehandlingsaggregat

Tel: +46 226-861 41
Mobil: +46 72-254 70 41
jeff.maibert@ostberg.com

Kundservice – order

Patrik Fahlman

Kundservice – Försäljning, Luftbehandlingsaggregat

Tel: +46 226-860 60
Mobil: +46 76-540 60 60
patrik.fahlman@ostberg.com

Henrik Hoffman

Kundservice – Försäljning, Luftbehandlingsaggregat

Tel: +46 226-860 39
Mobil: +46 76-540 60 39
henrik.hoffman@ostberg.com

Export

Försäljning

Magnus Daniels

Sales Manager

Tel: +46 226-860 25
Mobil: +46 70-329 00 96
magnus.daniels@ostberg.com

Terje Olsson sales export

Terje Olsson

Area Sales Manager

Tel: +46 226-86050
Mobil: +46 76-540 60 50
terje.olsson@ostberg.com

Bo Andersson

Key Account Manager

Tel: +46 226-860 31
Mobil: +46 70-565 47 97
bo.andersson@ostberg.com

Vittorio Boncore

Area Sales Manager
Italy

Tel: +39 334 834 7688
vittorio.boncore@ostberg.com

Kundservice / order

Gun Fernkvist

Order Administration – Export Markets
Tel: +46 226-860 23
gun.fernkvist@ostberg.com

Emil Spinord

Order Administration – Export Markets
Tel: +46 226-861 36
Mobil: +46 72-254 70 36
emil.spinord@ostberg.com

Teknisk support

Öppettider måndag – torsdag 08.00 – 16.00, fredag 08.00 – 15.30

Teknisk support Sverige

Mathias Brinktell

Teknisk support
Tel:
+46 226-860 09
techsupport@ostberg.com

Johan Nyman

Teknisk support
Tel:
+46 226-860 09
techsupport@ostberg.com

Leif Örtenholm

Teknisk support
Tel:
+46 226-860 09
techsupport@ostberg.com

Teknisk support Export

Oktay Onur

Technical support – Export Markets
Tel: +46 226-860 22
oktay.onur@ostberg.com